Mesaj gönder
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Email : jeffreyth@slurrypump.com Tel: 86-731-86187065
Ana sayfa Home >

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Quality Control

Quality Control
Certificates
  • ISO 90011-1
  • ISO 90011-2
  • GB/T-22080
QC Profile
Şirketin kalite hedeflerine göre, kalite güvencesinin kalite kontrol hedefi: “Ana ürünlerin %100'ünü geçme oranı”dır.Üretim departmanı ve departmanın kalite hedefleri ile birlikte, üretim departmanı uygulama önlemlerini ve yönetim yöntemlerini belirler.Hammaddeden bitmiş ürünlerin teslimine kadar üretim sürecinde ürün izleme ve ölçüm.Kalite, tüm süreçte sıkı bir şekilde kontrol edilir ve kalifiye olmayan ürünlerin teslim edilmesine izin verilmez.
 
 
1. Tedarikçi Kalite Kontrolü
 
Bileşenlerin kalitesi, fiyatı ve teslimat döngüsü, ürünün kalitesini, maliyetini ve üretim döngüsünü belirler ve bileşenlerin kalitesi, maliyeti ve teslimat döngüsü tedarikçiye bağlıdır.Bu nedenle tedarikçi, ürünlerimizin gerçekleştirilmesi için temel oluşturur.Tedarikçiyi kendi şubemiz olarak görmeli, ürünlerin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol etmeli ve tedarikçileri bileşenlerin üretim üssü haline getirmeliyiz.
 
2. Ürün izleme ve ölçümü:
 
 
Üretim kalite güvence departmanı, hammaddelerin yarı mamul ve mamul ürünlere kadar denetlenmesinden sorumludur, ürünlerin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol eder ve muayene, ölçüm, gözlem yoluyla "Gelen Muayene Yönetmeliği"ne göre tam veya numune doğrulaması gerçekleştirir. ve kalite sertifika belgelerinin sağlanması."Gelen Muayene Tutanağı" doldurulduktan sonra depoda kullanılabilir.
 
 
Yarı mamul ve mamul ürünlerin muayene sürecinde, kalite denetçileri ürünleri denetlemek için “Kalite Kontrol Prosedürlerini” ve ürün kalite standartlarının gerekliliklerini sıkı bir şekilde takip etmektedir.Kalitesiz ürünler firma yönetmeliklerini aştığında, işletmeciye kontrole daha fazla dikkat etmesi konusunda bilgi verilir.
 
 
3. Kalifiye Olmayanların Kontrolü:
 
 
Üretim kalite güvence departmanı, uygun olmayan ürünlerin kontrolünden, hammaddelerin kontrolünden sorumludur.Uygun olmayan ürünler iade edilmeli ve kayıt altına alınmalıdır.Yarı mamul ve mamul ürünlerin muayenesinde kalitesiz ürünler tespit edilir ve üretim ve kalite güvence departmanı derhal sebeplerini bulur, analiz eder ve benzer problemlerin oluşmasını önlemek için düzeltici ve önleyici tedbirleri önerir.
 
 
Üretim sürecinin izlenmesi ve ölçüm kontrolü sayesinde, şirketin ürün kalitesi sabit kaldı ve yüksek geçiş oranını korudu, ürün niteliksiz işlem oranı %100'e ulaştı ve fabrika ürün geçiş oranı %100'dü.Şu anda piyasada firmamızın ürünleri yer almaktadır, çok çalışmaya devam edeceğiz ve kalitesiz bir ürün çıkarmamaya kararlıyız.
 
 
Kısa teslimat durumunda, normal modellerin parçaları için yeterli depolama alanımız vardır, bu nedenle normalde teslim süresi yalnızca 7 gündür.
 
Kullanıcılarımızın kabul edilebilir ürünler almalarını sağlamak için, işleme ve montaj sırasında kalite kontrolün yanı sıra, son temizlik ve paketlemeden önce her bir pompaya performans testi yapıyoruz.
 
Tüm yaptığımız sizi daha rahat ettirmeyi amaçlıyor!

CONTACT US AT ANY TIME

86-731-86187065
Kat 5, 2. Bina, Zhonglu Sanayi Bölgesi, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti Çin (Anakara)
Send your inquiry directly to us