Mesaj gönder
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Email : jeffreyth@slurrypump.com Tel: 86-731-86187065
Home >

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Factory Production Line

Factory Tour
  • Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Factory Production Line
  • Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Factory Production Line
  • Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Factory Production Line
Production Line
yatay-slurrypump.com​ 2000 yılında kurulan, şimdi çalışanlarımızın ve mühendislerimizin %90'ından fazlası, günde 20 set üretim kabiliyeti ile uzun yıllara dayanan üretim tecrübesine sahiptir.Tasarım, döküm, işleme, montaj ve test prosedürlerini bağımsız olarak tamamlayabilirler.
 
yatay-slurrypump.comtam otomatik üretim hattına sahiptir.Aylık üretim kapasitesi 100 takım.Tüm makineler, ihraç standardı ile iyi kalitede.
 
 
Üretimimiz kesinlikle şu prosedürleri takip eder: şekillendirme, döküm, işleme, montaj, test etme, boyama ve paketleme.
 
 
Gelişmiş mekanik işleme ekipmanlarına, yüksek hacimli orta frekanslı fırınlara ve gelişmiş kimyasal bileşim analiz ekipmanlarına, gelişmiş kapsamlı performans test platformuna sahibiz.
OEM/ODM
yatay-slurrypump.com gelişmiş üretim yönetimine sahiptir ve ayrıca yüksek kaliteli kimyasal proses pompası sağlamak için teknik yenilikler yapmaya devam etmektedir.OEM/ODM de açığız.Bir set de açığız.
 
 
 
yatay-slurrypump.com ürünler yalnızca Çin'de başarılı satışlar yapmakla kalmıyor, aynı zamanda dünyanın 180'den fazla ülkesine ve bölgesine de ihraç ediliyor: Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan Arabistan ve diğer ülkeler.Kaliteli ürünler büyük bir beğeni ve övgüye tabidir.
 
 
 
yatay-slurrypump.com​ ISO9001 kalite sistem sertifikasını geçti, ürünlerinin tasarımı ve geliştirilmesi, döküm, soğuk işleme, montaj, test ve tespit işlemleri şirket tarafından tamamlandı.Yongyi, üretimi ve kalite güvencesini destekleyen güçlü bir komple makineye sahiptir.
R&D
yatay-slurrypump.com binada enerji tasarrufu ve emisyon azaltımı uygulamasına yöneliktir ve ulusal ünlü üniversiteler ve Hefei Genel Makine Araştırma Enstitüsü gibi birçok birim ile teknik işbirliği ve bilimsel araştırma yürütmüştür.Yüksek teknoloji başarılarını sanayileştirerek, teknik yenilikte ısrar ederek ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip patent teknolojisi geliştirerek, yüksek performanslı merkezi klima ürünleri geliştirdi ve üretti.
 
Şirket bir araştırma ve geliştirme departmanı, bir pazar departmanı, bir satın alma departmanı, bir üretim departmanı, bir satış departmanı, bir finans departmanı, bir İK departmanı, bir satış sonrası servis departmanı vb.den oluşmaktadır. Şu anda şubeleri bulunmaktadır. ve ülkenin birçok yerindeki satış noktaları ve şubeleri, satış işlevi ile hizmet işlevinin uyumlu bir kombinasyonunu gerçekleştirir, böylece "endişesiz genel süreç hizmeti" eksiksiz bir şekilde uygulanır.Birinci sınıf üretim ekipmanı ve standartlaştırılmış atölyelerin yanı sıra, ulusal sınıf bir su kaynaklı ısı pompası test laboratuvarı kurmuştur ve ısı pompası ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış ulusal sınıf bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

 

yatay-slurrypump.com 20 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahip olun.Tasarım, iç akış alanı analizi, üretim ve test için güçlü teknik uygulama desteği sağlayan hidrolik, makine, eriyik ve döküm vb. yurt içi ve yurt dışı.Yongyi Pompa, ISO 9001'i geçti ve birkaç ulusal patent, bir dizi temel teknolojik başarı ve uluslararası ileri düzeyde teknik göstergeler aldı.

CONTACT US AT ANY TIME

86-731-86187065
Kat 5, 2. Bina, Zhonglu Sanayi Bölgesi, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti Çin (Anakara)
Send your inquiry directly to us