Mesaj gönder
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Email : jeffreyth@slurrypump.com Tel: 86-731-86187065
Home >
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Müşteriler için endüstriyel kontrol yedek parçaları ambarı sağlamak

Şirket, merkezi klimaların bilimsel araştırmasını, üretimini, satışını ve servisini entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
  • Çin Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Company Profile
Main Market: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
Business Type:
Brands: yatay-slurrypump.com
No. of Employees: >100
Year Established: 2000
Export p.c: 70% - 80%
Introduction
yatay-slurrypump.com, yurt içinde ve yurt dışında çok çeşitli ve çeşitli müşteriler için en kaliteli pompaları ve karıştırıcıları üreten ve pazarlayan profesyonel bir kuruluştur.Wuxi, Jiangsu eyaleti, Çin'de yer almaktadır.
2000 yılında kurulan yatay-slurrypump.com, şu anda çalışanlarımızın ve mühendislerimizin %90'ından fazlası, günde 20 set üretim kabiliyeti ile uzun yıllara dayanan üretim tecrübesine sahiptir.Tasarım, döküm, işleme, montaj ve test prosedürlerini bağımsız olarak tamamlayabilirler. Şirket, merkezi klimaların bilimsel araştırma, üretim, satış ve servisini entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.
 
 
Çok katı kalite ve kurumsal denetim prosedürü sayesinde, 2016 yılında ISO9001 uluslararası kalite sistem yetkilendirmesini geçtik.
 
 
Motivasyonu yüksek personelimizin tamamen yetkin işçiliği ile şirketin istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacağına inanıyoruz.
Hizmet

Satış Öncesi Hizmet:

 

1. Yanıt olarak sor

2. Diğer tedarikçilerle karşılaştırıldığında fiyat rekabetçiliği

3. İhtiyacınız varsa fabrika ziyareti mevcuttur.

 

 

Servisten sonra :

 

1. Rutin izleme zamanında yapılacaktır.

2. Makinenin iyi çalıştığından emin olmak için Müşterilere bir yıl garanti verin.

3. Öneriler ve müşteriden gelen herhangi bir yorum ve yansıma öncelikli olarak ele alınacaktır.

 

Üretimde Sıkı Kalite Kontrolü
 
Pompa test makinesi, 3D ölçüm makinesi, akış test platformu gibi gelişmiş test ekipmanlarını benimseyin.Yongyi, makinelerimizin mükemmel kalitesini sağlayan ve kalite konusunu hızlı bir şekilde takip edebilen eksiksiz ve katı bir kalite kontrol sistemi kurdu.
 
 
History
yatay-slurrypump.com 2000 yılında kuruldu. On yılı aşkın bir süredir devam eden gelişme, Çin'deki tüm iç pazarı 30 il ve belediyeye yaydı.Ayrıca globalde 20 ülkede başarıyla kullanılmaktadır.
 
Başlangıçta, şirketimiz ağırlıklı olarak temel üretime, ağırlıklı olarak yarı mamul satışına odaklandı ve çalışanların çoğu üretim çalışanlarıydı.Bu nedenle firmamızın üretim altyapısı sağlam, mevcut üretim kapasitesi sektörün ön sıralarında olup, haritalama, OEM, çizim ve numune işleme hizmetleri verebilmektedir.
Bu temelde, yıllarca süren sürekli gelişme ve sürekli genişlemenin ardından, iş kapsamı sürekli olarak geliştirildi.
Our Team
Şirket, “İnsan Odaklılık, Dürüst Çalışma” yönetim felsefesine ve “Üretim, Öğrenme ve Araştırmanın Birleşimi” geliştirme felsefesine bağlı kalmakta ve “Sadakat, İnanç, Adanmışlık, Uyum” kariyer felsefesini ve ilişki ilkesini almaktadır. Kurum kültürünün temel içerikleri olarak “Güven, Anlayış, Hoşgörü, Takdir”.“Kalite Hayattır ve Müşteri Beklentileri Peşimizde” ilkesiyle, bilimsel teknoloji ve yönetime eşit önem vermekte, müşterilerine ileri teknoloji, kaliteli ürün ve mükemmel hizmet sunmaya devam etmekte ve ulusal markayı oluşturmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Çin'in ısı pompası endüstrisi.
Her müşterinin seçimine ve tanınmasına değer verir, her müşterinin eleştirisine ve tavsiyesine saygı duyar ve Century Changlong'u önemseyen ve destekleyen her arkadaşa ve işbirlikçi ortağa teşekkür eder.Mükemmel satış sonrası hizmet ile satış pazarlarını pekiştirmeye ve genişletmeye devam edecek ve birlikte parlak bir gelecek için sizinle el ele vermeyi içtenlikle umuyor.
 
 
İyi yönetim, uyumlu ekip, iyi hizmet sistemi ve zengin deneyim, bu şirkete sürekli gelişim için sağlam bir temel sağlar.Değişken pazarların talebini karşılamak için sürekli olarak yeni ürünler araştırılmakta ve geliştirilmektedir.
 
Bu rekabetçi şirket, müşteriler için değer yaratmaya ve çeşitli tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.
 
Motivasyonu yüksek personelimizin tamamen yetkin işçiliği ile şirketin istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacağına inanıyoruz.200'den fazla profesyonel kalifiye personel istihdam ediyoruz ve benzersiz kültürlerimiz ve amacımızla birleşiyoruz.Mükemmel teknolojimize göre, müşterilere daha iyi bir deneyim yaşatacak.
 
 

CONTACT US AT ANY TIME

86-731-86187065
Kat 5, 2. Bina, Zhonglu Sanayi Bölgesi, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti Çin (Anakara)
Send your inquiry directly to us